Naše služby

veškeré služby, které naše společnost nabízí

Tvorba webových stránek

Grafický design na míru

Hardware a software

Bude nám ctí pečovat o vaše IT!

O vaše IT se stará tým specialistů, kteří se nebojí nových výzev. Profesionalita a suverenita našich pracovníků je jistotou.

Tvorba webových stránek

Sháníte webdesign co zaujme na první pohled a bude cenově dostupný? Důkladně se zabýváme informační architekturou, aby návštěvníci snadno nacházeli požadované informace, a dbáme na rychlost načítání stránek, což je klíčové pro udržení návštěvníků na vašich webových stránkách.

Jednoduchý web

Pokud Váš projekt nemá velké požadavky na vývoj, nebo hosting, tato volba je přímo pro Vás. Mezi tyto weby se může řadit např. Váš osobní blog, nebo portfolio!

Pokročilý web

Pokud sháníte plně flexibilní web s vyššími požadavky, jako například vícestránkový web pro Vás, nebo Vaší společnost. Vícejazyčný web v této kategorii není žádný problém!

Složitý web

Nejnáročnější weby pro vývoj a pro hosting. Do této kategorie se řadí e-shopy a weby velkých rozměrů pro firmy a jednotlivce.

Grafický design na míru

Oživte svůj brand, sociální sítě, či Vaše webové stránky moderním grafickým designem, díky kterému vystoupíte z řady! Náš tým je schopný navrhnout loga, bannery, nebo také zkonzultovat typografii vhodnou pro Vaši marketingovou kampaň.

Návrh loga

Naše IT firma nabízí profesionální služby tvorby loga, které vám pomohou vytvořit unikátní a atraktivní vizuální identitu pro Váš podnik nebo značku.

Vytváříme originální a unikátní logo, které vás odlišuje od konkurence a zapadá do celkového vizuálního stylu vaší značky. S důrazem na jednoduchost, eleganci a zapamatovatelnost se snažíme vytvořit logo, které bude přesně vyjadřovat identitu vašeho podnikání a působit dlouhodobý pozitivní dojem na vaše zákazníky.

Návrh webdesignu

Poskytujeme vysoce kvalitní služby návrhu webdesignu, které přinášejí moderní a esteticky příjemné webové stránky, optimalizované pro uživatelskou přívětivost a výkonnost.

Před začátkem projektu s Vámi zkonzultujeme návrh veškerých grafických prvků, které se budou na Vaší webové prezentaci objevovat.

Další grafické práce

Naše IT firma je specialistou v oblasti grafických prací, včetně tvorby bannerů, typografie a dalších vizuálních prvků. S naším týmem kreativních grafických designérů jsme schopni vytvořit atraktivní a profesionální bannerovou reklamu, která osloví vaši cílovou skupinu.

Navíc se věnujeme i preciznímu zpracování typografie, abychom zajistili, že vaše komunikační materiály budou vypadat nejen esteticky, ale také čitelně a účinně.

Hardware a software

Poskytujeme komplexní hardware a software služby, které zahrnují stavbu počítačů na míru dle vašich potřeb a přání. Naši odborníci také rádi provedou instalaci a konfiguraci síťových prvků, aby vaše IT infrastruktura pracovala hladce a bezchybně. Důraz klademe na preciznost a spolehlivost.

Stavba PC

Zaostává Váš stolní počítač a potřebujete upgrade? Náš team hardware techniků Vám může postavit novou herní, či pracovní sestavu na míru.

Záloha a obnova dat

Nabízíme zálohování a obnovu Vašich dat. Díky našim službám o data již nepřijdete. Dokážeme se vypořádat i se zavirovaným počítačem, kterým koluje malware, či spyware. Počítač také můžeme optimalizovat, či vyčistit.

Instalace síťových prvků

Pokud si přejete do Vaší kanceláře či domova nainstalovat server, nebo jiný aktivní / pasivní síťový prvek? Neváhejte nás kontaktovat. 

Nezávazná poptávka

Provozovna

tř. Tomáše Bati 299
763 02 Zlín

Provozní doba

ČT 9:00 – 16:00
nebo tel. domluva

Zavolejte nám

(+420) 797 990 660